ELMET-RZESZÓW Sklep online

 

Firma ELMET-RZESZÓW Sp. z o.o.

Firma "ELMET-RZESZÓW" S.A. powstała w dniu 16.11.1995r. w wyniku przekształcenia, założonego w 1952r. Przedsiębiorstwa Państwowego pod nazwą: Rzeszowskie Przedsiebiorstwo Handlu Artykułami Technicznymi "ELMET" w Rzeszowie w Jednoosobową Spółkę Skarbu Państwa.

Następnie w 1996r. została przekazana do II Narodowego Funduszu Inwestycyjnego, od którego w 1999r. odkupił inwestor strategiczny (z pakietem większościowym 69% akcji) KRAK-OLD. Misję Spółki można określić jako trwałe utrzymanie pozycji jednego z największych pośredników w branżach : artykułów instalacyjno-sanitarnych, elektrotechnicznych, narzędzi, maszyn do obróbki drewna w regionie południowo-wschodniej Polski oraz jednego z największych dystrybutorów mebli pokojowych i kuchennych na terenie Rzeszowa. W 2016 spółka została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.
 
ELMET-RZESZÓW Sp. z o.o. posiada w swej ofercie towary zaliczające się do kategorii produktów atrakcyjnych z punktu widzenia handlu. Atrakcyjność ta wynika ze stałego zapotrzebowania rynkowego, powolnego starzenia się moralnego, oraz dużej niezależności zbytu od czynników poza technicznych (np. mody lub wyrafinowanego wzornictwa). Firma posiada swoje oddziały w Kielcach i Ropczycach(zobacz dane kontaktowe).
 
Cechą wyróżniającą firmę jest jej stabilność na rynku, solidność usług, pełna profesjonalność i głęboka rzetelność we współpracy z kontrahentami.
 
Mając nadzieję, że kontakt Państwa z firmą ELMET-RZESZÓW Sp. z o.o. zaowocuje długotrwałą współpracą 
 
pozostaję z szacunkiem 
 Prezes Zarządu 
 Artur Cukierski